FITENSS STORE s.r.o.

V roce 2012 se nám podařilo získat exklusivní zastoupení pro ČR firmy TUNTURI , která patří momentálně na přední místo mezi světovými výrobci domácího a lehce komerčního fitness vybavení. V našem širokém sortimentu najdete také značky Bremshey, Hammer, Finnlo, Housefit a Sportop
Velkoobchodní část firmy zajišťuje dodávky do sítě specializovaných fitness prodejen stejně jako do maloobchodních prodejen se sportovním zbožím. Našimi zákazníky jsou také hotely, nemocnice, armáda, firemní posilovny a podobná zařízení, které potřebují vytvořit kardiozóny s výrobky, které jsou svými vlastnostmi a parametry určeny do veřejného prostředí, kde se při cvičení střídá více lidí, než v běžné domácnosti.
Zákazníkům se snažíme nabídnout co nejrychlejší dodání zboží, k čemuž slouží náš velkoobchodní sklad v Hranicích, kde najdete také mnoho strojů výše uvedených značek vystavených na předváděcích plochách, přičemž samozřejmostí je možnost jejich vyzkoušení.
Na všechny stroje zajišťujeme záruční i pozáruční servis po celé ČR, včetně dostatečného množství náhradních dílů pro případné reklamace.
Těšíme se na Váš zájem a věříme, že spokojenost s naší nabídkou z Vás udělá nejen naše zákazníky, ale především partnery pro dlouhodobou spolupráci.