Nový veslařský trenažér 

Během ISPO 2014, největší mezinárodní sportovní výstavy v Mnichově, firma Tunturi představila první prototyp veslařského trenažéru Tunturi Pure Water 8.1. Tyto veslařské stroje mají  vodní nádrže, kde podle obsahu vody  lze nastavit úroveň odporu během tréninku. Velká očekávání od tohoto trenažéru budou jistě splněna.  Larissa Bremmer, marketingová manažerka společnosti Tunturi New Fitness říká: zvuk a  vnímání  vody během tréninku, dává pocit  veslování  přímo na vodě. Velkou výhodou samozřejmě je, že můžete cvičit v pohodlí  domova.

Veslování : nejintenzivnější  tréninkový  režim

Několik studií ukázalo, že veslování je nejintenzivnější a víceúčelová forma přípravy. Při veslování  jsou všechny svalové skupiny intenzivně zatěžovány. Larissa Bremmer říká: Veslovací trenažéry jsou  populární, protože je to pohodlný a relativně snadný způsob tréninku. Díky vyšší pozici sezení na Tunturi Pure Water  veslařském  trenažéru, je stroj vhodný i pro rehabilitaci, například v pečovatelských zařízeních nebo při  fyzioterapeutických programech.  Manipulace je velice snadná a stroj nezabírá doma mnoho místa, což je další  výhodou veslařského trenažéru Tunturi Pure Water. Během  ISPO 2014, největší mezinárodní sportovní výstavy v Mnichově, firma  Tunturi představila první prototyp veslařského trenažéru Tunturi Pure Water  8.1. Tyto veslařské stroje mají vodní nádrže, kde podle obsahu vody lze nastavit úroveň odporu během tréninku. Velká očekávání odtohoto trenažéru budou jistě splněna. Larissa Bremmer, marketingová  manažerka společnosti Tunturi New Fitness říká: zvuk a vnímání  vody během tréninku, dává  pocit  veslování přímo na vodě. Velkou výhodou samozřejmě je, že můžete cvičit v pohodlí  domova.

Nastavení  úrovně odporu

Velikost odporu veslařského trenažéru Tunturi Pure Water 8.1 je dána množstvím vody v nádrži. Hladina vody může být přizpůsobena podle vašich potřeb. Nádrž může obsahovat až 17 litrů vody. Nabízíme profesionální školení i pro vrcholové sportovce. Kromě toho trenažér Tunturi Pure Water  vyniká snadným použitím a stroj je v podstatě bezúdržbový. Larissa Bremmer říká,  že Tunturi Pure Water  je ideální pro použití v domácnosti a dokonale odpovídá naší filozofii, jejíž heslo zní: „ Je snadné cítit se dobře ". Domácí cvičení by se mělo být  součástí každého dne.

Domácí cvičení fitness je populární víc než kdy jindy.

S představením Tunturi Pure Water  8.1, firma Tunturi reaguje na stále větší pozornost věnovanou kondici. Kvalita života, větší povědomí o zdravém životním stylu, prevence obezity a pocit být fit, to jsou nejdůležitější důvody pro rostoucí zájem o tyto stroje. Larissa Bremmer říká: "Fitness je populární. Hlavní výhodou tréninku doma je, že můžete cvičit, kdykoli budete chtít, a tak dlouho, jak budete chtít, bez ohledu na počasí. A s použitím Tunturi Pure Water, je cvičení ještě atraktivnější. To je důvod, proč stále zdůrazňujeme: "Je snadné cítit se dobře!" S Tunturi!