Unikátní Tunturi!

Tunturi je skutečným favoritem a inovátorem v oblasti fitness, s více než 90 letou zkušeností. Od vynálezu kardio programů a nejnovějších vzdělávacích aplikací. Tunturi vždy pracuje na zlepšování tréninkových výsledků, bezpečnosti, ale především mu jde o příjemný zážitek z tréninku. Od roku 1970 Tunturi vyvinula řadu unikátních a patentovaných funkcí, jako například:

 

T-Coach

T-Coach vám nabízí mnoho způsobů sledování a analýzu vašich výsledků  s pomocí virtuálního trenéra. Na základě toho, vám T-Coach nabízí osobní nastavení ,  které vám pomůže snadno udělat váš trénink ještě efektivnější.

 

T-Road

Zážitkem je pocit tréninku v přírodě, aplikovaný doma! Všechny top modely od Tunturi jsou vybaveny tímto patentovaným vynálezem. Uživatel má možnost sledovat krajinu probíhající kolem, prostřednictvím tréninkových filmů - včetně některých z Toskánska - na velmi přátelsky vyhlížejícím displeji přístroje. Film na displeji plně reaguje na výkon uživatele, takže čím vyšší je rychlost, tím rychleji běží  film  na obrazovce.

 

T-Ride

T-Ride je základem venkovní simulace tréninku. T-Ride dává vnitřnímu tréninku  na ergometru zcela nový rozměr. Jízda na ergometru  přes různé krajiny a terény , je  graficky zobrazena.

 

Můžete jet na kole až na vrchol a pak sjet dolů v plné rychlosti. Účinek použití jednotlivých rychlostních stupňů je zážitek sám o sobě. Tento unikátní koncept T-Ride, byl vyvinut a patentován firmou Tunturi.

 

Funkce MP3

Při cvičení si můžete také zahrát svoji oblíbenou hudbu.  Jednoduchý a pohodlný poslech pomocí USB je dodáván jako standard. Stačí vložit USB do konzole a vestavěné reproduktory se postarají o zbytek.

 

Fitness Test

Mít svého vlastního osobního trenéra! Počítač může být vaším průvodcem  během cvičení. Důležité jsou možnosti, motivace a účinek. Tento program vám pomůže co nejefektivněji   využívat běžící pás pro komplexní zatěžování všech svalových skupin. Na obrazovce se objeví mnoho různých možností tréninku.

 

Senzory měření  srdeční  frekvence

Srdeční  frekvence se měří pomocí senzorů v rukojetích, kdy je zobrazen tento symbol. Tato metoda je vhodná pro měření tepové frekvence velmi jednoduchým způsobem. Kontaktní senzory jsou zabudovány do rukojeti na řídítkách.

 

Bezdrátové  měření  tepové  frekvence

Poskytuje uživateli naprostou volnost při tréninku. Hrudní pás posílá data tepové frekvence na monitor. To je ideální a důležité, pokud tepová frekvence má být přesně a průběžně měřená. Bezdrátové  měření tepové frekvence je nejspolehlivější.

 

T-Pulse  program  měření srdeční frekvence

T-Pulse nabízí uživateli nejspolehlivější, inteligentní a kompletní měření srdeční frekvence při tréninkovém programu. Jedná se o unikátní Tunturi koncept, který zdokonaluje trénink na základě kontroly tepové  frekvence .  Nastavením  jeho  intenzity  zajistíte, že zůstanete  ve  zvolené tepové frekvenci.  Nastavení  intenzity  je velice  jednoduché, působí   bezpečně a efektivně na vaše zdraví!

 

T-Scale na míru šité programy

Tunturi nabízí širokou škálu možností předem naprogramovaných programů.  Každý program může být upraven jediným stiskem tlačítka tak, aby splňoval vaše vlastní přání a potřeby. Důležitý je výběr programu vhodného jen pro vás.  T-Scale  nabízí uživateli téměř neomezený výběr. Program lze snadno nastavit v průběhu tréninku, bez jeho přerušení.  Čas  nebo  vzdálenost lze také měnit.

 

T-Gen ergometr

Tunturi počítač  vypočítá  individuální spotřebu energie velmi přesně, měřeno v kcal a výkonu ve wattech. Uživatel obdrží přesný  výpočet  a  dosažené výsledky. Tyto funkce jsou důležité a nezbytné, pokud je cílem tréninku  zhubnout   nebo zlepšit svoji kondici. Přesné zobrazení využití kalorií na konci tréninku je důležitým motivačním prvkem pro pravidelný  trénink. Jsme jediným výrobcem, který má kalibraci každého ergometru.